ZEROMUR

EXTRA-HIGH
DOOR


W ofercie ZEROMUR posiadamy dwa rodzaje ościeżnicy: otwierana do środka i na zewnątrz, przy zachowaniu wizualnego efektu licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.


Ościeżnica ZEROMUR - znakomicie nadaje się do montażu w  ścianach  murowanych jaki do zabudowy w ścianach gipsowo-kartonowych. Wykonana jest z materiałów o wysokiej odporności na wilgoć. Dzięki specjalnym stopom aluminium i elementom z tworzyw sztucznych, świetnie nadaje się do pomieszczeń „mokrych”, takich jak sauny, baseny czy też łazienki. Ościeżnica i skrzydło mogą zostać pokryte lustrami, dzięki czemu idealnie komponują się z aranżacją pomieszczenia.

  1. ościeżnica dzięki wyjątkowej sztywności, stabilnej i trwałej konstrukcji może sięgać do sufitu i służyć długie lata
  2. daje możliwość ukrycia lub wyeksponowanie drzwi
  3. stosowane w ościeżnicy zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach pozwalają na otwarcie skrzydeł drzwiowych na 180°
  4. specjalny system mocowania do ściany oraz zastosowane specjalne siatki zapobiegają pękaniu na połączeniu z murem
  5. przeznaczona do skrzydeł o grubości 50 mm
  6. prosta w montażu


Projekt ościeżnicy aluminiowej zeromur to interpretacja obecnych trendów, ale również spojrzenie w przyszłość i otwarcie na nowe wizje - łatwość zmian, możliwości indywidualizacji to innowacyjność.Design by Bartek Wolski,    Created by PM Innovation Piotr Janiak   All Right Reserved   |   zeromur showroom w Szczecinie tel/fax +48 914636469 | biuro@zeromur.pl