ZEROMUR-Drzwi zlicowane ze ścianą, ukrytą ościeżnicą, drzwi wysokie

EXTRA-HIGH
DOOR
 Hity Zeromur podczas Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie 04-06.10.2013.   (2013-10-07)

  

 

Już po raz trzeci mieliśmy okazję zaprezentować nowości zeromur podczas Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie 04-06.10.2013. Z radością możemy powiedzieć, że było ich całe mnóstwo..

Hitem okazała się aluminiowa konstrukcja skrzydła, która umożliwia umieszczenie/zastosowanie niemalże dowolnego materiału na skrzydle drzwiowym!

Zaprezentowaliśmy również nową technologię drzwi w wykończeniu szkłem typu Lacobel wraz ze ścianą wykończoną tym samym szkłem. Wysokie drzwi 240cm z ukrytą w ścianie aluminiową ościeżnicą oraz niewidocznymi elementami uzupełniającymi (zawiasy, zamki), to nowatorskie rozwiązanie poszukiwane przez architektów i projektantów wnętrz. Przy pokryciu całej ściany szkłem zachowujemy licowanie drzwi ze ścianą.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wysokie drzwi wykończone filcem.

Dopełnieniem całości były klamki wypełnione tym samym materiałem co drzwi (kolorowe szkło, filc i kamień naturalny)

Nie zapomnieliśmy także o drzwiach zewnętrznych, do których konstrukcji zastosowano najnowsze materiały. Pozwala to na produkcję drzwi poza standardowymi wymiarami (wysokość nawet do 260 cm), co w połączeniu z ogromną ilością dostępnych paneli i ornamentów daje użytkownikowi możliwość całkowitej personalizacji drzwi wejściowych.


...wstecz


Design by Bartek Wolski,    Created by PM Innovation Piotr Janiak   All Right Reserved   |   zeromur showroom w Szczecinie tel/fax +48 914636469 | biuro@zeromur.pl