ZEROMUR-Drzwi zlicowane ze ścianą, ukrytą ościeżnicą, drzwi wysokie

EXTRA-HIGH
DOOR
ZEROMUR – to wysokie, często sięgające sufitu drzwi: 220 cm, 240 cm, 260 cm, 270 cm, a nawet wyższe. Takie rozwiązanie umożliwia wzmocniona konstrukcja skrzydła, która została opracowana specjalnie na potrzeby wysokich drzwi. Elementem szczególnie wyróżniającym  system ZEROMUR oraz wpływającym na jego niebanalny DESIGN jest ukrycie wszystkich elementów uzupełniających: ościeżnica, zamek magnetyczny, zawiasy regulowane, samozamykacz, uszczelka samo opadająca. Regulacja zawiasów w trzech płaszczyznach - 3D  (pozwala na precyzyjne zamontowanie skrzydła drzwiowego w ościeżnicy), dodatkowo zawiasy te umożliwiają otwieranie skrzydła w wychyleniu do 180° (dla drzwi otwieranych na zewnątrz).

System ZEROMUR - dzięki odpowiednio ukształtowanemu profilowi, specjalnemu systemowi uszczelek, barku szczelin pomiędzy ościeżnicą a ścianą oraz grubość skrzydła 50mm, świetnie tłumi dźwięk (35dB).

Ościeżnica ZEROMUR - znakomicie nadaje się do montażu w  ścianach  murowanych jaki do zabudowy w ścianach gipsowo-kartonowych. Wykonana jest z materiałów o wysokiej odporności na wilgoć. Dzięki specjalnym stopom aluminium i elementom z tworzyw sztucznych, świetnie nadaje się do pomieszczeń „mokrych”, takich jak sauny, baseny czy też łazienki. Ościeżnica i skrzydło mogą zostać pokryte lustrami, dzięki czemu idealnie komponują się z aranżacją pomieszczenia.

drzwi zlicowane ze ścianą, drzwi ukryte, drzwi równe ze ścianą, drzwi równe z murem, ościeżnica ukryta, drzwi bez ościeżnicyDesign by Bartek Wolski,    Created by PM Innovation Piotr Janiak   All Right Reserved   |   zeromur showroom w Szczecinie tel/fax +48 914636469 | biuro@zeromur.pl