ZEROMUR-Drzwi zlicowane ze ścianą, ukrytą ościeżnicą, drzwi wysokie

EXTRA-HIGH
DOOR


ZEROMUR jest europejskim liderem w produkcji aluminiowych ościeżnic ukrytych w ścianie w technologii profili aluminiowych, oraz wysokich drzwi do współczesnych wnętrz. Inspiracje do wykończenia naszych drzwi czerpiemy na każdym kroku, dlatego już dziś możemy pochwalić się kolekcją ok. 800 przeróżnych materiałów, którymi można wykończyć drzwi zeromur, począwszy od powłok akrylowych, luster, kolorowego szkła typu Lacobel przez powłoki metalowe, lamianty HPL kończąc na okleinach naturalnych (takie jak forniry, kamień) i modyfikowanych.

ZEROMUR to zespół młodych, kreatywnych oraz pełnych energii ludzi. Nasza wiedza i umiejętności w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami dają gwarancje najwyższej jakości produktów. Wykorzystując najnowsze oprogramowanie w dziedzinie projektowania oraz urządzenia CNC jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość w swojej dziedzinie.  Poza tym chcąc sprostać wymaganiom klientów ciągle poszerzamy naszą ofertę zarówno o nowe produkty, jak i możliwości wykończenia naszych drzwi. Współpraca z wieloma zagranicznymi firmami pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia w obsłudze kontrahentów jak i klientów indywidualnych niezależnie od ich lokalizacji geograficznej.
Naszą główną dewizą jest zadowolenie klienta.

Projekt ościeżnicy aluminiowej zeromur to interpretacja obecnych trendów, ale również spojrzenie w przyszłość i otwarcie na nowe wizje - łatwość zmian, możliwości indywidualizacji to innowacyjność.

W ofercie ZEROMUR posiadamy dwa rodzaje ościeżnicy: otwierana do środka i na zewnątrz, przy zachowaniu wizualnego efektu licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.

System ZEROMUR to również wysokie, zlicowane ze ścianą drzwi, które są idealną propozycją dla wszystkich poszukujących nowatorskich rozwiązań w aranżacji współczesnych wnętrz. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, gdzie ościeżnica aluminiowa ukryta jest w ścianie i staje się integralną jej częścią.

System zeromur oferuje całkiem nowe podejście do drzwi, które oprócz swojej normalnej funkcji zyskały nowe możliwości. Są już nie tylko zwykłym oddzieleniem pomieszczeń, ale również nadają stylu wnętrzu, w którym się znajdują, zeromur to indywidualizm możliwy do osiągnięcia w każdym miejscu, gdzie zostaną zamontowane.

zeromur oferuje kompletne rozwiązanie - ościeżnica ukryta w ścianie posiadavwszystkie elementy, które spełniają swoją funkcję już od samego montażu aż po długoletnią eksploatacją.

zeromur to nowatorska uniwersalność w minimalizmie.Design by Bartek Wolski,    Created by PM Innovation Piotr Janiak   All Right Reserved   |   zeromur showroom w Szczecinie tel/fax +48 914636469 | biuro@zeromur.pl